/ / Sú vaše obočie starne vás?

Sú vaše obočie starne vás?

tipy na obočie

Tento článok napísal Elizabeth Brous a poskytli naši partneri na prevencia,

Smažte krémy okolo očí, dotknite savaše šedé a čas na trenažéri - ale čo ste urobili pre vaše obočie v poslednej dobe? Ak ste nikdy nevenovali veľa na vaše oblúky za príležitostné tweezing, teraz je pravdepodobne dobrý čas začať. "Rovnako ako vaša pokožka a vlasy, vaše obočie môže začať prejavovať svoj vek," hovorí Anastasia Soare, majiteľka Anastasie Beverly Hills Salon. "Môžu sa prehnúť, stať sa hrubými a nespravodlivými alebo sa premeniť na šedú." A rovnako ako nový účes môže ozdobiť roky, dobre upravené, dobre definované obočie môže dať tvár rok-mladší vzhľad.

Či sú tvoje riedenie, blednutie alebo šedivosť, pomôžeme vám ich vo forme!

Váš oblúk: Zmiznutie obočia

tipy na make-up obočia

Problém: "Rovnako ako riedky vlasy, rozptýlené obočie prichádzajú s vekom, takže vás vyzerajú staršie ako vy," hovorí Eliza Petrescu, majiteľka Elizaových očí v New Yorku.
Riešenie: Pomocou obličejového prášku vyplňte skľučovadlá a vytvárajte silnejšie oblúky.
Oprava obruče:
1. Začnite tým, že jemne potiahnete pokožku napnutú jednou rukou, aby ste vytvorili hladký povrch.
2. S pevnou šikmou kefou na obočie, prachom naprášok v rovnakom smere, ako sa vaše chĺpky rozrastajú, pomocou svetla, perličkovitých ťahov. Zamerajte sa na rozptýlené oblasti, hovorí Kristie Streicher, odborník na obočie na salóne Warren-Tricomi v Los Angeles.
3. Keď skončíte, vyčistite vlasy hore a von pomocou cievky (je to ako čistá riasenka); táto zmes zmieša a zmäkčuje prášok, takže vyzerá viac prirodzene a odstraňuje nadbytočný prášok.
Musí mať produkty: Ardell Duo Brow kefa ($ 4, sallybeauty.com) a Anastasia Brow Powder Duo ($ 23, sephora.com)

Váš nepriateľ oblúka: Miznúce chvosty

tipy na make-up obočia

Problém: Prirodzene obličejové okraje na vonkajších okrajochchrámy) najprv, ale rýchle vyblednutie môže byť tiež dôsledkom overplucking. "Chvost čela je časť, ktorá otvára oblúk, takže oči vyzerajú mladšie a sexy," hovorí Petrescu. "Bez neho sa oči zdajú unavené a unavené."
Riešenie: Predĺžte obočie obočia ceruzkou.
Oprava obruče:
1. Najprv určite, kde chvost vašeho obočiaby mala končiť držaním ceruzky diagonálne od vonkajšieho rohu nosnej dierky k vonkajšiemu okraju oka. Miesto, kde sa ceruzka pretína s obočím, je váš cieľ.
2. Predĺžte obočie na tento bod pomocou ceruzky na obočie, aby ste nakresliť svetlo, perfektné ťahy v rovnakom smere, ako sa vaše vlasy rozrastajú.
3. Nastavte tužku a zmiešajte vankúšikovité chvosty so zvyškom chĺpkov tým, že po celej dĺžke obočia potiahnete tónovaný gél obočia.
Musí mať produkty: CoverGirl Ceruzky na oči pre perá a oči ($ 4, covergirl.com) a Benefit Speed ​​Brow - rýchle nastavenie Brow Gel ($ 18, benefitcosmetics.com)

Váš nepriateľ oblúka: šedivé obočie

tipy na make-up obočia

Problém: "Zďaleka zmizne šedé alebo biele obočie, čo robí vaše funkcie nevyvážené," vysvetľuje Petrescu.
Riešenie: Kamufláž bezfarebných chĺpkov používa správnu techniku, ktorá závisí od počtu šedých, ktoré máte.
Oprava:
1. Skryť niekoľko strašidiel s značkou obočia, ktorá sa zhoduje s farbou obočia; bod plstníka vám umožňuje farbiť vlasy presne s prirodzenou farbou.
2. Ak máte značný počet odtieňov šedej, dočasne ich farbite čistením na tónovaný gél obočie, ktorý je mierne ľahší ako netrastené vlasy.
3. Ak sú vaše obočie väčšinou šedé, farbenie ich jenajlepšie opraviť. Spýtajte sa svojho štilátora, ak váš salón ponúka túto službu (je to často zadarmo, keď dostanete vlasy farebne), alebo to urobte v kúpeľoch. "Aj keď vlasy na hlave sú strieborné alebo sivé vlasy, odporúčam farbenie obočia svetlo hnedé," hovorí Petrescu. "Vytvára rám pre vaše oči, ktorý ostro ostáva vašich funkcií pre mladší vzhľad."
Musí mať produkty: TouchBack BrowMarker ($ 20, touchbackbrow.com) a Paula Dorf Brow Tint ($ 20, Amazon.com)

Váš nepriateľ oblúka: zarastený obočie

tipy na make-up obočia

SÚVISIACE: 3 riešenia pre očné viečka Droopy

Problém: Husté obočie môže mať oči vyzerajúce menšie. A dlhšie, hrubšie chĺpky (ktoré sa objavujú s vekom) môžu presahovať na vonkajších okrajoch, čo spôsobuje, že viečka vyzerajú zhora, hovorí Streicher.
Riešenie: Trim, tweeze a nastaviť vlasy na miesto pre oblúky, ktoré sú pod kontrolou.
Oprava:
1. Kefujte všetky chĺpky hore pomocou ovíjačky a potom ich použitenožnice na obočie, ktoré odrežú špičky chĺpkov, ktoré sa rozprestierajú nad horným okrajom línie obočia, jeden po druhom. (Zrezanie všetkých s jedným rezom cez lístie rovné hrana, ktorá vyzerá neprirodzene.)
2. Potom použite pinzety so šikmým hrotom, aby ste odtrhli chúlostivé chĺpky, ktoré vyrastajú z vonkajšej strany vlasov, ktoré definujú váš prirodzený tvar obočia. "To môže byť zložité, takže odporúčam ísť na profesionálne," hovorí Petrescu.
3. Dokončite čistým gélom na obočie, aby ste si vlasy nasadili bez toho, aby ste ich zatemnili.
Musí mať produkty: Revlon štýlový gél ($ 9, Amazon.com) Tweezerman Shaping nožnice a kefa ($ 19, tweezerman.com) a Sally Hansen obočie, ktoré Wow Diamond Šikmý Tip Tweezer ($ 12, ulta.com).

Dávaj pozor na: