/ / Dudi sú AirDropping Dick Pics

Dudes sú AirDropping Dick Pics

cyber bliká

Čo je horšie ako nevyžiadaný penis od achlap, s ktorým ste práve začali rozprávať v službe OKCupid? Schlong selfie, ktorá vychádza z jeho hlúpej, hm, hlava, keď si myslíte na svoju vlastnú prácu na ceste do kancelárie.

Dobre, sú obaja hrozní, ale šokujúcinový fenomén nazvaný "kybernetické blikanie", v ktorom muži používajú funkciu Apple AirDrop na vysielanie neďalekých žien záberov z ich nevyžiadanej pošvy z našej modrej, nás chceme, "COME ON".

AirDrop umožňuje ľuďom bezdrôtovo zdieľať fotografie a videá s blízkymi užívateľmi Apple a ak máte AirDrop nastavený na "Everyone" (na rozdiel od "Only Contacts"), akýkoľvek vták s iPhone alebo iPad vám môže poslať zásah jeho tyče. Viete, pretože ženy nemajú dostatok každodenného sexuálneho obťažovania.

Jedna nedávna obeť zdieľa svoj príbeh s nami: "Už pred dvomi dňami, keď bol môj telefón bzučaný, som bol na ceste domov z práce." Keď som sa pozrel, bolo to oznámenie spoločnosti AirDrop, "hovorí Elizabeth, ktorá žije v New Yorku. "Fotografia bola zväčšená dick pick. Nikdy som si nevšimol, že sa niekto dostal príliš blízko k mne alebo k môjmu telefónu, takže nemám tušenie, kto by to mohol byť."

Zaregistrujte sa do nového bulletinu o ženách, tak to sa stalo, aby ste získali trendové príbehy a zdravotné štúdie.

Dick vtiahne stranou, tieto nepozvané digitálneútoky majú potenciál spôsobiť psychické škody. Ako jedna obeť "cyber-blikajúca" povedala BBC: "Cítil som sa porušený, bola to veľmi nepríjemná vec, ktorú som nútil na obrazovku a tiež som sa obával, kto iný by mohol byť príjemcom.To mohlo byť dieťa, niekto zraniteľnejší ako ja. "

Elizabeth hovorí, že bola podobne šokovaná. "Moja prvá reakcia bola práve prestaň chodiť a som si celkom istý, že som povedal:" Čo to je! " veľmi hlasno som si vzal screenshot z celej bizarnej situácie, a potom odmietol fotografiu, "hovorí.

Frustrovane, nie je veľa vymáhania právamôže urobiť, aby pomohli, ak ste uložiť pic, podľa BBC. Takže ak dostanete urážlivý obraz, zvážte jeho "prijatie" a priviezte telefón na políciu, aby ste zistili, či môže pomôcť vyhľadať odosielateľa. Zatiaľ čo neexistuje žiadny zákon (zatiaľ), ktorý by sa špecificky zaoberal cyber blikaním, zabraňovanie vašich genitálií na verejnosti je vo väčšine štátov nezákonné. Nemôžeme nechať tieto pricky utiecť s týmto!

Dávaj pozor na: