/ Nebudeme nikdy zatvoriť rozdiel v odmeňovaní medzi mužmi a ženami pod Donaldom Trumpom, zdá sa

Nebudeme nikdy zatvoriť rozdiel v mzdách podľa pohlavia pod Donaldom Trumpom, zdá sa

Donald Trump pocit tvár

Napriek svojim tvrdeniam o opaku, Donald Trump nie je presne známy ako spravodlivý voči ženám. (Pamätaj si, keď zavolal Megyn Kelly bimbo?)

Teraz nová správa ukazuje, že podvádzaženských zamestnancov na svojej kampani z spravodlivej mzdy. Podľa správy spoločnosti Donald's May zverejňujúcej 52 ľudí pracujúcich pre svoju kampaň a len 18 žien. (Zamestnanci kampane Hillary Clintonovej, na druhej strane, pozostávajú z viac národne reprezentatívneho tímu, ktorý je 51% žien.)

Okrem toho Donaldov komunikačný riaditeľ Hope Hicks a jeho národná hovorkyňa Katrina Pierson sú vyplácané oveľa menej ako vysokí muži v jeho družstve.

Neprerušované logo

O koľko rozdielu hovorímetu? Zatiaľ čo v apríli a máji Donaldova kampaňová manažérka, zástupca riaditeľa kampane, hlavný poradca pre politiku a šéfov sociálnych médií (všetci dudi) dosiahli sumu 12.500 až 20.000 dolárov, dosiahla Katrina 10.486 dolárov a spoločnosť Hope v tom istom období zarobila iba 7.700 dolárov.

Na druhej strane Hillaryho najlepšie platený personál je jej riaditeľka komunikácie Jennifer Palmieri a štyria z jej desiatich najvyšších zamestnancov sú ženy, podľa Mic.com.

Zaregistrujte sa do nového bulletinu o ženách, tak to sa stalo, aby ste získali trendové príbehy a zdravotné štúdie.

Ale počkajte, získajte toto: Zatiaľ čo tri z 10 najvyšších platených zamestnancov spoločnosti Trump sú ženy, podľa židovského vyšetrovania ženy predstavujú nula Bernieho Sandersových desať najvyšších zamestnancov. Ouch.

Dávaj pozor na: