/ / Priatelia Nedovoľte, aby sa priatelia svietili v ohni pre sociálne médiá

Priatelia nenechávajú priatelia svietiť v ohni pre sociálne médiá

Muž osvetľujúci zápas

V poslednej dávke desivé a úplne hlúpeveci, ktoré vám prináša internet, je tu teraz "požiarna výzva" plávajúca okolo temných tieňov sociálnych médií. A je to v podstate opak toho, že naleješ na hlavu vedro s ľadom.

Táto nová "výzva" spočíva v tom, že ľudia sa osvetľujú v ohni a (dúfajme), že zhasnú plameň pred tým, ako sa spália a skončia v nemocnici. Čo EFF ?!

Je zrejmé, že ľudia sa dostávajú vážne ublížiť v ich snahe uchopiť niektoré rádvideá svojich nebezpečných shenanigans. V pondelok sa 12-ročný chlapec z New Yorku dotkol alkoholu v kúpeľni svojho domu a zapálil sa. Údajne plán bol spáliť plamene v sprche, ale keď nemohol zapaľovať sprchu, panikoval a utiekol do ulice s hornou polovicou jeho tela. Tragické rozhodnutie mu zanechalo popáleniny tretieho stupňa na viac ako 40 percentách jeho tela.

Zaregistrujte sa do nového bulletinu o ženách, tak to sa stalo, aby ste získali trendové príbehy a zdravotné štúdie.

Požiarna výzva je samozrejme šialená nebezpečná,a slúži ako pripomienka, že robiť veci čisto v mene zarábania sociálnych médií pouličné verí, zvyčajne nestojí za to (najmä v tomto prípade). Takže ak potrebujete pripomenutie: Priatelia nenechajú priateľov, aby sa osvetľovali, bez ohľadu na to, koľko akcií je v stávke.

Dávaj pozor na: