/ Ako Fart, Poop, alebo Pump v práci bez akéhokoľvek rozpaky

Ako Fart, Poop, alebo Pump v práci bez akéhokoľvek rozpaky

nepríjemné pracovné situácie

Či je vaša kancelária otvorená pôdorys aleboúplne súkromné, stále sa chystáte naraziť na spolupracovníkov, keď odchádzate z loo. A keďže pravdepodobne budete tráviť viac času okolo svojich kolegov než aj vašich najbližších priateľov, je nevyhnutné, aby ste počas stretnutia nakrájali nejaký syr. Ale skutočne to musí byť trapná situácia? Tu najlepšie spôsoby, ako udržať pokoj a pokračovať, keď vaše telo musí robiť svoje podnikanie.

prdenie
Ak počujete niekoho, kto sa na schôdzku rozdrží, niepop hlavu ako gopher. Ak ste zbytočnosť, znova neoznačujte nič. Krakovanie vtipu alebo ospravedlnenie je oveľa nepríjemnejšie než jednoducho ignorovať prestupovaný plyn.

pooping
Máte dve možnosti: Zdvorilosť - vypláchnite okamih, kedy sa vaše zuby zmenšujú, aby ste minimalizovali stonky, alebo napusťte esenciálny olejový produkt, ako je Poo-Pourri ($ 10, poopourri.com), do WC (pre- # 2), aby ste vytvorili fóliu na povrchu vody. Ak si vyberiete druhú, nedovoľte, aby vás niekto videl v tejto ruke, alebo budete navždy známe ako žena, ktorej skládky sú tak hrubé, že šla von a kúpila špeciálny skládkový parfém. Ak sa váš zub vytvoril obrovský splash, počkajte, kým sa zanechá zaneprázdnená kúpeľňa predtým, ako opustíte stánok. Rovnaké pravidlo platí, ak máte podozrenie, že spolupracovník rozpoznal vaše topánky.

čerpacie
Maminky v spoločnosti The Honest Company spoločnosti Jessica Albazvládnuť ich podnikanie v apartmáne plnom dievčenského nábytku. Možno nemáte ten luxus, ale stále môže existovať oficiálne miesto pre lakovanie. Federálny zákon nazvaný Doba prestávky pre ošetrovateľky si vyžaduje, aby spoločnosť s viac ako 50 zamestnancami poskytla priestor, ktorý nie je v kúpeľni (ako prázdna kancelária), kde nová mama môže pumpovať, kým jej dieťa nie je staršie ako 1 rok. Ak máte vlastnú kanceláriu, dajte na svoje dvere nápis: "Čerpanie v Progress." Je to priama, ale je to pravda a bude držať kolegov preč. Pokúste sa počúvať upokojujúce ušľachtilosti pri pohľade na obrázky vášho dieťaťa - obaja sa preukázali, že zvyšujú produkciu mlieka.

Post-kozmetická chirurgia
"Nemusíte svojmu zamestnávateľovi povedať, čo máte"povedala Jennifer Waldenová, kozmetická chirurgka v Austine." Ak je to septorinoplastika, hovorí pacientovi, aby šiel s odchýlenou septovou líniou alebo sa vrátil do práce po dlahe a nosil viac koreňov ako zvyčajne. "Budete mať pod očami opuchy a sfarbenie - obviňujte sa, že ste sa zdržiavali príliš neskoro," hovorí.Väčšina pacientov s chirurgickým zákrokom prsníka sa môže vrátiť do práce po piatich až siedmich dňoch, nosiť športovú podprsenku a vrecku by mal byť dobrý dost maskovaný.

Tento článok bol pôvodne uverejnený v júni 2016 vydanie Ženské zdravie, na novinových stánkoch.

Dávaj pozor na: