/ / Tieto dve zlomyseľné slová sú Tweeted 10 000 krát denne

Tieto dve zlomyseľné slová sú Tweeted 10 000 krát denne

Žena na telefóne

Twitter je skvelý pre veľa vecí: spozorovanie vtipných memov, dobíjanie najnovších správ, flirtovanie s @Harry_Stylesom. A zdá sa, že je to skvelé miesto, kde sa dá nazvať "slut" alebo "kurva".

Podľa nových údajov z think-tanku Demos sa ženy nazývajú takmer dvoma krásnymi slovami 10 000 krát denne na Twitteru. Vážne, ľudia?

Na dosiahnutie tohto záveru Demos analyzoval tweetyktorá obsahovala slová "slut" alebo "kurva" počas trojtýždňového obdobia v apríli a máji. Potom rozdelili tweety do štyroch kategórií: self-referencing, conversational, komentáre k misogynistickým otázkam a tie, ktoré boli explicitne agresívne.

Výskumníci zistili, že tweetery poslali 200 000agresívne tweety so slovami s a w na 80 000 jedinečných používateľov počas trojtýždňového časového obdobia. A to nie je len jedna vec: Dievča na dievčenskej nenávisti tvorilo polovicu týchto tweets.

Zaregistrujte sa do nového bulletinu o ženách, tak to sa stalo, aby ste získali trendové príbehy a zdravotné štúdie.

"Je jasné, že rovnako ako digitálny svetvytvorila nové príležitosti pre verejnú diskusiu a sociálnu interakciu, ale tiež vybudovala nové bojisko pre najhoršie aspekty ľudského správania, "hovorí Alex Krasodomski-Jones, výskumník v Centre pre analýzu sociálnych médií na demos v tlačovej správe. "Toto je menej o kontrole internetu, ako je to jasná pripomienka, že sme často nie tak dobrí občania on-line, ako sme offline."

Takže sa zopakujme: Ženy sa dostávajú na slzami a kurvy na Twitter od mužov a ženy takmer 10 000 krát za deň - a to ani nepočíta komentáre, ktoré neboli označené ako výslovne agresívne.

Čo. EÚ. Eff.

Dávaj pozor na: