/ / 4 Ľudia, ktorých by ste mali vždy pracovať

4 ľudia, ktorých by ste mali vždy pracovať

ako schmozovať v práci

Ak ešte nespomínate svojich spolupracovníkov na reg, mali by ste byť. Zmačkanie vašich spolupracovníkov je cesta lepšie ako byť súpermi s nimi; je to viackonštruktívny (a mohol by viesť k sladkým príležitostiam na čiare), podľa štúdie publikovanej v Harvard Business Review. Tu sú štyria ľudia, s ktorými by ste nemali prejsť bez priateľského priania, keď budú stáť v rade na kopírke.

RECEPTIONIST

Joan

Špeciálne schopnosti: Znáša každodenné príchody a odchody a môže vás pokryť, keď neskoro idete
Váš najlepší pohyb: Ponorte sa, aby si ju chytila, ak idete vonpre jedného. Zoznámte sa s jej rodinou, pretože pravdepodobne vie o tvojom (a ak je váš pes chorý, mohla povedať šéfovi, že ste sa stretli na vonkajšej schôdzke, keď ho naozaj vezmete k veterinárovi). A klebety múdro. Nepoužívajte zuby, ale rozprávajte sa čas od času - možno, že nechá niekoho iného vedieť o vašom úspechu, keď sa zastavia pri svojom pracovnom stole.

BOSSOVA ASSISTANTKA

Don

Špeciálne schopnosti: Správca rozvrhu, znalca nálady
Váš najlepší pohyb: Máte volanie alebo žiadosť, ktorá je naliehavá? Povedzte jej, o čo ide, namiesto toho, aby ste sa správali, akoby to bola nevýrazná plebe a vy ste zatracená CIA. Nepreháňajte, ak zablokuje váš prístup - mohla by vám robiť láskavosť, akoby váš šéf zatiaľ nezobral obed. Chváľte ju s Veľkým vysokým mučinkom - ak je skutočne organizovaná alebo priateľská, povedzte to, pretože sa k nej vráti (všetko robí). A ak má hektický deň, úsmev a vlna môžu znamenať veľa.

I.T. CROWD

počítačový

Špeciálne schopnosti: Zabezpečenie plynulého chodu zariadení; robia zázraky, keď súbory prechádzajú AWOL
Váš najlepší pohyb: Buďte pekní, aj keď panikujete. "Ak zazvoní môj telefón a je to niekto, s kým som priateľský, je pravdepodobnejšie, že zastavím to, čo robím, a pomôž im," hovorí Dan Taplitz, majiteľ I.T. firemné riešenie pravého kliknutia. Rozprávajte sa trochu, keď máte otázku s nízkym kľúčom - dokonca aj rýchle "Ako sa deje váš deň?" záležitosti. Ak ste sa náhodou otočili, zavolajte im ospravedlniť sa a poďakovať im za všetku pomoc.

VNÚTORNÁ

Peggy

Špeciálne schopnosti: Pohyb okolo neviditeľného; môžu počuť informácie zasvätených osôb a nevedomky ich preniknú (nie sú tak strážené ako tvoji rovesníci)
Váš najlepší pohyb: Hádzať stretnutie-a-pozdraviť tak, aby spolupracovníci astážisti sa môžu pripojiť a dať mladým skutočnú prácu, nielen BS - aj keď to znamená viac úsilia pre vás. Emily Laurenceová, zástupkyňa redaktora denníka metro, mentorovala svojich stážistov a jedna sa vrátila priazeň tým, že jej pomohla rozvíjať svoju osobnú značku na sociálnych médiách. "To nebolo vyučované, keď som bola v škole," hovorí.

Všetky animácie vytvorené a / alebo prevzaté cez giphy.com.

Tento článok bol pôvodne uverejnený v júni 2016 vydanie Ženské zdravie, na novinových stánkoch.

Dávaj pozor na: