/ / Ako urobiť tvár Pozrite sa Shimmery a Sun-Kissed

Ako si urobiť tvár Pozrite sa Shimmery a Sun-Kissed

V minulom roku Zdravie žien Najvyššia súťaž krásy Instagrammer prinieslatisíce príspevkov z make-a posadnutých vlasov Insta v celej krajine. Po zoradení každého úžasného krmiva sme ho zúžili na jedného kráľa guru, ktorý nás vážne zaujal. Jordan Smith, 24, žije a dýcha krásu, približuje ju zo zdravého a čerstvého uhla a miluje zdieľanie svojich tipov a vyzerá s ostatnými. Takže po zvyšok leta bude Jordan hosťom blogu krásy WomensHealthMag.com, Pozrite sa na jej najnovší príspevok nižšie a nasledujte ju @JordanLinnaSmith, tiež!

Vďaka celebritám ako Kim Kardashian aKrása YouTube gurus ako Jaclyn Hill, contouring hit krása svet a zostal na večeru. Ale zatiaľ čo táto technika make-up môže urobiť tvár vyzerať viac definované, môže tiež pridať drsnosť.

Ak ste fanúšikom jednoduchšieho pohľadu v horúcom počasídní (viem, že som!), odporúčam vyskúšať strobing a bronzovanie. Umožňujú vám vylepšiť špecifické časti vašej tváre (ako vaše nádherné tváre kosti!) Bez trávenia hodín na pláži.

súvisiace: Ako sa obrys ako celebrita

Pokiaľ ide o bronzer, kľúč je použiťna vhodné oblasti (horné čelo, líniu čeľuste, pod lícnymi kosťami a, ak chcete, trochu pod spodnou perou, aby ste získali viac vzrušujúceho vzhľadu) pre prirodzene vyzerajúcu žiara. Za týmto účelom jednoducho prepláchnite našuchotnú kefu a vložte produkt na tieto oblasti. Je to tak jednoduché.

Wet n divokej farby Ikona SPF 15 Bronzer v liste do Brazílie ($ 4, walmart.com) je skvelá voľba pre fanúšikov drogy. Ak ste fanúšikom high-end makeup, skúste to Bobbi Brown bronzový prášok ($ 40, sephora.com), ktorý je k dispozícii v piatich odtieňoch. A pokiaľ ide o kefy, Tvárou v tvár Kabuki kefa ($ 34, sephora.com) je solídna voľba

Dávaj pozor na: