/ / Tieto osobné fotografie ukazujú, čo je naozaj rád žiť s ťažkou psoriázou

Tieto osobné fotografie ukazujú, čo je naozaj rád žiť s ťažkou psoriázou

žena s psoriázou

Každý, kto mal niekedy zlý deň pokožky (čítal: všetci z nás), vie, že to môže byť veľký dôverník. Ale bojuje sa denne s účinkami psoriázy? To je úplne iná úroveň stresu.

Oslabujúce autoimunitné ochorenie spôsobuje svrbenie,šupinatá pokožka - a to nie je všetko. Často sa ľudia s psoriázou stretávajú s bolesťou a stuhnutím kĺbov a sú tiež vystavení väčšiemu riziku vzniku cukrovky typu 2, vysokého krvného tlaku a dokonca aj srdcového ochorenia.

Herečka Ciena Rae Nelson odišla do spoločnosti Instagram, aby zdieľala niektoré zraniteľné sebahyty, pričom zdôraznila skutočnosť, že žije s touto podmienkou.

"Kožné podmienky nie sú kozmetické problémy," povedalapíše v jednom zo svojich príspevkov. "Spôsobujú fyzickú bolesť a utrpenie a často aj pocit, že sú uviaznuté vo vašom vlastnom tele, na vrchole sociálnej úzkosti, ktorú mnohí ľudia čelia kvôli nim."

</ P>

Toto som ja pred 2 rokmi tesne predtým, ako som išiel nanemocnice pre ťažkú ​​dehydratáciu a horúčku. Kožné stavy nie sú kozmetické problémy. Spôsobujú fyzickú bolesť a utrpenie a často pocit, že sú uviaznuté vo vašom vlastnom tele, na vrchole sociálnej úzkosti, ktorú mnohí ľudia čelia kvôli nim. Ja osobne bojujem s nedostatkom spánku v dôsledku neustálej a rozšírenej svrbivosti, ktorá sa cíti viac ako by som bol stonaný alebo kousnutý potom som "svrbivý". Niekedy je to úplne neznesiteľné a musím ísť na pokojné miesto v mojej mysli meditovať a dýchať, kým sa zmenší, ale nikdy úplne nezmizne. Hydrát. Dostatok spánku. Jedzte zdravé potraviny. Vyživujte svoj najväčší orgán a všetko ostatné, kým ste na ňom. #psoriasisawareness #psoriasis #benice @carideeenglish

Fotografie, ktorú vyslal Ciena Rae Nelson (@cienaraenelson)

</ P>

Ciena hovorí, že dokonca tvár make-upu nie jevždy skryť bolesť pod ním. Aby to dokázala, zdieľala dva obrazy vedľa seba, obaja potom, čo nanášala make-up. V prvej snímke je ťažké povedať, že sa niečo deje. Ale v druhej, Ciena sa saturáciou obrazu pomocou filtre, takže rozhnevané červené škvrny na jej tvári čistejšie.

</ P>

#psoriasis Ako to vyzerá po ľavej straneObalil som ho s make-upom VS. čo je to v poriadku. Všetko na oboch obrázkoch je to, čo tam bolo naozaj, jediný rozdiel je v tom, že som napravil saturáciu a štruktúru. Väčšina ľudí sa pozrela na ľavú stranu osobne a nevšimla si tu a tam veľa suchých miest a nevšimla si, čo je naozaj pod nimi. #psoriaticartritis je # neviditeľná a niekedy taká je psoriáza (chronická svrbenie a chronická únava). Nie všetko je tak zlé, ako to vyzerá, a niekedy sú veci oveľa horšie. #eczema #psoriasisawareness #psoriasisproblems #skin #spotty @carideeenglish #autoimmunedisease

Fotografie, ktorú vyslal Ciena Rae Nelson (@cienaraenelson)

</ P>
Dávaj pozor na: