/ / 7 miest na vašom tele, kde Makeup jednoducho nepatrí

7 miest na vašom tele, kde Makeup jednoducho nepatrí

tvarovanie

Trend kontúrovania, o ktorom sme si mysleli, že je tááák Rok 2015 dosiahol úplne novú úroveň v tomto rokuoficiálne sa dostala mimo kontroly. Vážne, ľudia: Krok od miešacej kefy. Určite budeme mať na ojedinelé príležitosti ostré líce, ale naše ostatné tváre by mali byť mimo hraníc. Preto sme zostavili oficiálny zoznam sedem častí tela, ktoré by nikdy nemali vyžadovať žiadny make-up:

1. Nohy
Áno, existujú videá na slatheringmake-up na prsty ... aby boli štíhlejšie? Lesklejšie? Nie sme presne zúžili (dúchajú, zamýšľajú). Kto nemá rád elegantnú nohu, ale ako ďaleko je ďaleko? Počkajte, vieme: keď vaše nohy začnú potierať základ na tanečný parket. P.S .: Ten bronz sa streľuje s pedikúrou.

</ P>

Video uverejnené na stránkach LiveGlam (@ liveglam.co)

</ P>

2. Butt
Čo to hovorí? Neodstraňujte na Ferrari štítok nárazníka? Nuž, ani na nárazník neklaďte nálepku nárazníka. Pozorovali sme najobľúbenejšie videá od Instagramu, ktoré preukazujú túto nepotrebnosť a dokonca ani nevidia rozdiel. A úprimne povedané, ako často je vaša priemerná holka prechádzaná s jej zadkom vystavená? Ak máte dosť odvahy nosiť dno bikín tangá, nemyslíme si, že malý nedostatok kontúrovania sa dostane do cesty.

</ P>

Video uverejnené na stránkach LiveGlam (@ liveglam.co)

</ P>
Dávaj pozor na: