/ / 7 tipov pre drvenie ďalšie Megaformer cvičenie

7 tipov pre drvenie vašej ďalšie Megaformer cvičenie

megaformer cvičenie

Nie je to žiadny problém: Megaformer v triedach ako SLT, CHI50 a Studio MDR vyzerá ako stredoveké zariadenie na mučenie.

Kombinácia svalových tŕňových pružín, remenice a zavesovacích popruhov je strojom kľúčovou súčasťou metódy Lagree Fitness, ktorú vyvinul Sebastian Lagree, podľa webovej stránky spoločnosti.

Stručne povedané, funkcia Lagree metódy tréningPilates inšpirované pohyby, ktoré sa zameriavajú na silu. Tieto triedy získali povesť vo fitness svete ako jedna z najnáročnejších tried v mori rutinných štúdií zubného brúsenia. Vezmite si to, CrossFit.

"Je to ťažké, ale to je dobrá vec," hovorí CheriByrd, majiteľ Chi50, štúdio Lagree Fitness v Chicagu. Cena za niekoľko relácií na týchto zariadeniach môže byť tiež trýznivá. Každý Megaformer stojí štúdio okolo 10 000 dolárov, čo je pravdepodobne dôvod, prečo štúdiá účtujú $ 35 až 40 dolárov za triedu.

</ P>

Video vyslané SLT Posilniť? Predĺžiť? Tón (@sltnyc) dňa

</ P>

Ak ste ako oni, bičujeme sa nad takýmito peniazmiznamená, že budete chcieť dominovať 50-minútové tréningové tréningy. Žiadne zmätok nevyžíva váš drahocenný čas, nezanecháva žiadne svaly za sebou. Tu je návod, ako čo najlepšie využiť každú minútu.

1. Pamätajte si "Prepravu" Vs "Platform"
Poznámka pre nováčikov: "Vždy som hovoril novým ľuďom, že jediná vec, ktorú potrebujú na zapamätanie, je kde je kočík a kde je platforma," hovorí Byrd. FYI: Plošina je pevný priestor na prednej a zadnej časti stroja. Vozík je vec, ktorá sa pohybuje medzi oboma platformami. Boom.

Megaforméri majú čísla vytlačené navozíky, takže viete, kde položte ruky a nohy na každé pohyby a inštruktori sú vyškolení, aby ste podrobne rozprávali o každom cvičení, takže nemusíte hľadať. "Pokiaľ sú vaše uši otvorené, ste dobrý," hovorí Byrd.

2. Saddle Up v strede
Väčšina štúdií nemá inštruktora, ktorý napodobňujepohyby na stroji v prednej časti triedy, takže ak ste začiatočník alebo si nie ste istí svojou formou, vyhýbajte sa koncu riadku, aby ste mohli pozerať svojich susedov na oboch stranách. Ešte lepšie - opýtajte sa inštruktora, aby vás vysadil medzi dvoch skúsených spolužiakov. (Pripravte sa na vážny tréning? Pozrite sa na Zdravie žien Vyzerajte lepšie Naked cvičenie DVD.)

3. Pomalé rolovanie
Momentum je špinavé slovo vo svete Megaformer. Každý krok by mal prebehnúť veľmi pomalým tempom, takže musíme objať ten šok. "Pomaly to všetko znižuje na najmenej štyri počty," hovorí Byrd (Áno, to znamená, že každá výpoveď by mala trvať štyri sekundy alebo dlhšie.) "Takto zapáliť všetky tie pomaly zmáčajúce svalové vlákna a vezmeme vás do bodu svalovej únavy, "hovorí.

4. Urobte rýchle prechody
Na rozdiel od iných foriem cvičení s nízkym dopadom, vymôže očakávať, že sa pota (ťažko) v triede Megaformer. "Kardio element sa dostane do hry, keď prechádzate rýchlo z jedného pohybu do druhého," hovorí. "Snažte sa oddychovať, takže vaša srdcová frekvencia zostane celých 50 minút."

5. Choďte na extra kredit
Táto trieda funguje, pretože je to skoronemožno podvádzať a je ľahké zosilniť intenzitu. Zdvíhanie rúk do vzduchu, aby ste si vyskúšali svoju rovnováhu, pridali ešte jednu jar alebo spomalili vaše pohyby na päť alebo šesťpočet, ktoré vám pomôžu vylepšiť vaše napaľovanie.

</ P>

Fotografie vyslaná Brooklyn Bodyburn (@brooklynbodyburn) na

</ P>
Dávaj pozor na: