/ / 5 veci, ktoré sa stali, keď som sa pokúsil chodiť 20 000 krokov za deň

5 vecí, ktoré sa stali, keď som sa pokúsil chodiť 20 000 krokov denne

20 000 krokov denne

Tento článok napísal April Rueb a poskytli ho naši partneri na adrese prevencia,

Ahoj, moje meno je apríl a ja som Fitbit-aholic: "Dostal som 10 000 krokov každý deň tak ďaleko tento rok. A zatiaľ čo to môže znieť ako humblebrag, môžem vás uistiť, že to nie je.

Dostal som 10K každý deň, pretože nemám veľavoľba. Žijem 2,5 míle od mojej kancelárie, ktorá je 20 minút jazdy, 30 minút jazdy metrom alebo 45 minút chôdze od hotela. Nemám auto a taxíky by ma skrachovali za týždeň Metro v New Yorku je preplnené, často nepredvídateľné a stojí 116 dolárov za mesiac Ak nie je teplota v jednom čísle, alebo to prší na stranu, chôdza pracovať je zvyčajne moja najlepšia voľba. Je to aj garantovaný spôsob, ako dostať 9 000 krokov za deň, čím sa stane, že môj cieľ z 10.000 nie je veľkou výzvou. (Prejdite 22 libier za 8 týždňov a získajte MP3 prehrávač!)

Takže po piatich mesiacoch zaznamenávania väčšinymoje kroky jednoducho dochádzaním do práce, začal som sa cítiť, ako by som mal ľahkú cestu. Niektorí moji priatelia s Fitbitom pracujú z domu, sú v aute každý deň v ceste, alebo sú v dôchodku a dostali rovnaké, ak nie viac, kroky ako ja. Takže po mesiacoch biť môj gól bez veľkého úsilia, som sa rozhodol vynútiť sa z môjho pohodlia zóny. Tu je to, čo sa stalo, keď som sa snažil zdvojnásobiť každodenné kroky na týždeň.

1. Mám viac urobiť za menej času.

Už ste niekedy otočili oči na myšlienkucvičenie ako vyliečenie z únavy? Mám, aj keď som videl veľa dôkazov o tom, že cvičenie môže skutočne zvýšiť vašu energetickú hladinu. Je tu niečo, čo nie je proti tomu, aby ste robili únavnú aktivitu, aby ste sa cítili menej unavení.

No, po tejto výzve už nie somskeptik. Rýchlo som zistil, že čím viac fyzicky tlačím svoje telo, tým ľahšie sa zamerať. Aj keď som musel tráviť viac času v priebehu tejto výzvy, dokázal som dosiahnuť viac ako zvyčajne. Prešiel som pracovné úlohy z môjho zoznamu úloh, akoby to nebolo nič. Spravil som pochôdzky, ktoré som odložil celé týždne, dokonca som si prečítal celú knihu za jeden deň a neúmyselne som výrazne znížil denný príjem kofeínu jednoducho som nepotreboval dodatočnú podporu, že šálka kávy alebo moja súčasná preferencia, môže zásoba HiBall šumivá energia voda poskytnúť.

2. Spal som ako dieťa.

Zatiaľ čo táto výzva ma urobila produktívnejšou, bola tiež neuveriteľne fyzicky únavná

Dávaj pozor na: