/ / 4-minútový okruh tréningu pre sexy zbrane a abs

4-minútový okruh tréningu pre sexy zbrane a abs

Z väčšej časti sa mi páči sústredenie sa na celkové telotréningy. Prečo? Keď už ste už stlačili čas, cvičenie, ktoré sa zameriava na všetky vaše hlavné svalové skupiny, vám prinesie najväčšiu záchranu.

To znamená, že body-špecifické cvičenie môže byť skvelédoplnok k vašim týždenným rutinám celého tela. To, čo mám rád v tomto cvičení, spočíva v tom, že princíp celkového tréningu trvá, aby sa zapojilo čo najviac veľkých svalových skupín, ale zameriava sa na hornú časť tela a jadra. Výsledok: Skôr ako len vyskakovanie izolácie pohybuje ako triceps dips a biceps kučery, budete pracovať tím svalov v každom kroku, aby v konečnom dôsledku vám silnejšie, viac vyrezávané hornej časti tela.

Najlepšia časť? Nemusíte stráviť tú dobu pocení, aby ste získali skvelé výsledky. Vďaka správnej hmotnosti a správnej podobe bude tento okruh trvať len štyri minúty. To je všetko. Môžete to urobiť samostatne, alebo ho pridať ako finišer na cvičenie na celkovom tele, ktoré vám poskytne viac horieť na hornú časť tela. Rád ju hodím do konca behu v telocvični. (Ako bežci, mnohí z nás často zanedbávajú dôležitosť silného horného tela a jadra - je to pekný spôsob, ako kompenzovať všetko to, čo spodná časť tela pracuje, bez toho, aby zaberalo príliš veľa času.) (Tone up, beat stres, a cítiť sa výborne s Rodale novým Yoga DVD.)

Upravte váhy, ktoré si vyberiete podľa toho, ako vycítiť tento deň. Pokračujte o niečo ťažšie, ak sa cítite silné, alebo toto je jediné cvičenie, ktoré robíte, a trochu ľahšie, ak sa cítite zdanené alebo používate ako finišerový okruh po náročnom cvičení. Zamerajte sa na udržiavanie tesnej priamej línie z hlavy až k podpätku po celom okruhu (premýšľajte nad aktívnym stlačením glutetov a jadra počas každého cvičenia!) A "utiahnite" boky. (To znamená, že keď si zaťažíte váhu alebo ju zatiahnete, je vašou úlohou udržať boky tak neutrálne, ako je to možné - rovno a smerom k podlahe, skôr než kývať bok po boku alebo hore a dole.) Tieto dve veci nielenže budú vám pomôžu aktívne jadro, pomôžu Vám tiež odvrátiť bolesti dolnej časti chrbta.

Dávaj pozor na: