/ / Top 10 jóga predstavuje pre mužov

Top 10 jóga predstavuje pre mužov

Jóga pre mužov: muž v jogy Pose

Iste, chlapi sú v pohode s jogou. Koniec koncov si musí byť vedomý toho, že to je to, čo vás robí blázon v posteli, nehovoriac o chiller a sexier všade okolo.Ale ste pozvali svojho samozvaného jogu prokurátora do triedy, len aby zistil, že sa zrazu zdá, ako by bol skladovanie povinností a povinností za rok ako stratégia vyhýbania sa daňovej povinnosti? No, máme pre neho novinky. Jóga nie je len pre dámy, ako Twilight a spoločenské kúpeľné výlety. Jóga je aj pre mužov. V skutočnosti jedna trieda jogy týždenne alebo len pár pred tréningom môže zvýšiť vytrvalosť, vybudovať silu, predchádzať zraneniam a možno dokonca ochrániť srdcové choroby pre chlapcov.

"Muži často trpia ťažkosťami najmä v oblastiboky, hamstringy a ramená, ktoré môžu viesť k zraneniu alebo slabosti, "hovorí Baron Baptiste, uznávaný odborník na jogu a pomocného trénera s Philadelphia Eagles." Nadmerná príprava v akomkoľvek športe môže spôsobiť opakovaný stres a ďalšie vážnejšie zranenia. Jóga je celodenné cvičenie, ktoré vytvára silu aj flexibilitu. Potrebujú obaja. Jeden bez druhého je recept na katastrofu. "

Nie ste si istí, kde (alebo ako) ho chcete začať? Dostaňte ho do praxe týchto 10 postov Baptiste odporúča natiahnuť chlapcov "najťažšie miesta (ako sú ramená, boky a svaly) a posilniť svaly, ktoré nemajú žiadnu lásku počas tréningov v posilňovni (ako je dolná časť chrbta a kolená). stále sa obracia na svoje dane alebo na neporiadok v garáži, ktorý volá jeho meno, ponúkne, že bude jeho osobným inštruktorom a podpláca ho v prípade potreby s post-tréningovými odmenami.

Sledujte Top 10 pre mužov
slideshow.

Ak chcete nájsť ďalšie skvelé pohyby pre svojho muža, navštívte Men's Health Yoga Center.

Dávaj pozor na: