/ / Bude Microneedling zakázať vaše Stretch Marks raz a navždy?

Bude Microneedling zakázať vaše Stretch Marks raz a navždy?

microneedling

Ak ste niečo ako my, pravdepodobne nie ste veľkým fanúšikom ihiel. Ale najnovší trend krásy znamená, že vás má dosť málo z nich do tváre, Hej. Microneedling, ktorý sľubuje zníženie výskytu jaziev po akné a strihov, okrem iných problémov s kožou získava popularitu ako ošetrenie tváre.

"Minimálne invazívna mikronizáciazahŕňa sérii drobných, veľmi jemných ihiel, ktoré prechádzajú cez kožu a vytvárajú mikroúnavy, ktoré spúšťajú novú syntézu kolagénu a elastínu, pretože pokožka sa samozrejme sama osebe prirodzene opraví, "hovorí Dendy Engelmanová, lekárska dermatológka na Manhattane Dermatológia a kozmetická chirurgia. "Tieto mikroúrazové stavy stimulujú rast kolagénu, lešenia pod kožou, čo zlepšuje vzhľad niektorých jaziev a vrások. Taktiež vytvára kanály, ktoré umožňujú rôznym látkam - sérom alebo vlastnej plazme - preniknúť hlbšie do kože, čo má za následok lepšiu účinnosť produktu. "

Zaujalo? Tu je to, čo ešte potrebujete vedieť:

Kto by mal skúsiť Microneedling?

Každý, kto sa snaží zlepšiť vzhľad svojichpokožka, zabrániť príznakom starnutia, liečiť pigmentáciu alebo vrásky, alebo vyblednúť akné jazvy alebo strih je vynikajúcim kandidátom, hovorí Adriana Rodriguez, manažérka pre starostlivosť o pleť značky Sesderma USA. (Um, tak v podstate všetci). Napriek tomu existujú limity - funguje to len na jazvy a vrásky, ktoré sú na povrchovej strane, takže ak máte niečo naozaj hlboké, nie je to pre vás to pravé.

Čo by ste mali vedieť pred prvou liečbou?

Mali by ste si rezervovať konzultáciu, aby ste prešli cez svojeočakávania s dermatológom alebo estetikom, ktorý uvidíte, hovorí Rodriguez. Budú schopní preskúmať najvhodnejšie výrobky pre domácu starostlivosť a prediskutovať preventívne opatrenia pred a po starostlivosti, hovorí. Ak je vaša pokožka nakažená, zapálená alebo ak máte ekzém alebo otvorené lézie na akné, zavolajte kanceláriu, aby ste zistili, či môžete zmeniť termín vašej schôdzky. Prečo? Vzhľadom k tomu, mikroneedling môže šíriť baktérie okolo tváre a možno spôsobiť ďalšie infekcie. Chcete skúsiť zariadenie v domácnosti? "Nezabudnite konzultovať s dermatológa, aby ste sa uistili, že táto liečba je pre vás správna a či výrobky, ktoré používate, môžu byť sprevádzané mikročipmi," hovorí Engelman.

</ P>

Fotografia uverejnená aplikáciou Earlwood-By App Only (@radiancebylara)

</ P>

Aká je bolesť?

Kým tolerancia bolesti každého človeka je odlišná,väčšina odborníkov opisuje pocit spojený s mikronizáciou ako prípustný nepríjemný pocit. Všeobecne sa to môže vykonávať bez akéhokoľvek upokojujúceho roztoku alebo anestézie (aj keď to urobíte v ordinácii lekára, možno budete mať možnosť zvoliť si znecitlivený produkt, ak cítite, že ho potrebujete). "Zvyčajne neexistuje žiadna bolesť spojená s dĺžkou ihly menšou ako 0,5 milimetrov," hovorí Jamie O'Banion, prezident a spoluzakladateľ spoločnosti Beauty Bioscience, výrobcovia GloPRO, domáce mikronizujúce zariadenie, ktoré používa ihly s priemerom 3 milimetre , O týchto očakávaniach očakávame určité sčervenanie po postupe (to by malo zaniknúť o niekoľko hodín).

Ako často potrebujete liečbu na udržanie výsledkov?

Séria šesť ošetrení každé dve až štyritýždňov sa odporúča v závislosti od stavu vašej pokožky. "Po dosiahnutí požadovaných výsledkov odporúčame, aby ste vykonávali jednotlivé ošetrenia každé štyri až šesť týždňov na údržbu," hovorí Rodriguez. Majte to na pamäti: Podľa Realself.com, najväčšej online kozmetickej komunity, balík stretnutí vám môže poskytnúť až 700 dolárov (GloPRO, na porovnanie, stojí 200 dolárov).

</ Sekcia>
Dávaj pozor na: