/ / 10 bojuje len blondín môže naozaj pochopiť

10 bojovníkov len blondín môže pochopiť

barbie

Buďme skutoční: Byť blondína je úžasná. Vaše férové ​​vzory vyzerajú elegantne v každom ročnom období. A šedé vlasy? Tieto nebudú viditeľné už celé veky. Buuuuut existujú aj niektoré nevýhody, ktoré majú ľahšie zámky. Tu je 10 vecí, ktoré blondia pochopia:

1. Vaše vlasy sú mastné v horúcej sekunde. Ľahšie vaše pramene, tým rýchlejšie začnú vyzerať mastné. Dobrá vec, suchý šampón sa dobre mieša s vašou farbou.

2. Chlór je váš najväčší nepriateľ. Celá tvoja tvoja túžba po vlasoch, ktorá sa stane zeleňou, ak nie je plavba, nie je žiadny vtip. Dajte si pozor na príliš veľa dní v bazéne alebo riskujete, že vyzeráte ako Ryan Lochte post pool-time v Riu.

cez GIPHY

3. Počkajte, len srandujte: Teplo je váš najväčší nepriateľ. Blonde vlasy majú tendenciu byť krehkejšie, takže celý čas na Drybar robí ďaľšie škody na vašom "to. Cue prekliatie rozdelené konce.

4. Nemôžete nosiť ružovú bez vyzerajúcej ako Barbie. Bez ohľadu na to, akú farbu farbu milujete, je ťažké vytiahnuť sa bez toho, aby ste sa dostali na plastové územie.

cez GIPHY

5. Žiješ vo fialovom šampóne, Blondínky vždy bojujú s mrštnosťou. Ak zabudnete svoj fialový šampón, keď sa zabalíte na víkend s bacheloretou s tímom, v podstate to znamená, že vaše pramene sú naskrutkované.

6. Potrebujete špeciálne vlasy a bobby kolíky. Vypožičanie ich od priateľa brunetky nie je voľbou, keď máte superľahké vlasy. To znamená, že ak to nebudete chcieť Super je zrejmé, že vaše pramene sú držané na mieste 24 pinov.

7. Nemôžete opustiť dom bez maskary. Zapaľte si vlasy, zapaľte vaše riasy. V skutočnosti bez maskary sú prakticky neviditeľné. Dávajte si pozor na strach malých detí v dopoludňajších hodinách.

cez GIPHY

8. Doplnenie obočia môže byť b * tch. To isté platí pre vaše obočie. Dokonca aj keď sú husté, sú ľahké, čo je takmer nemožné dosiahnuť úroveň obočia Lilly Collins.

9. Korene sú vždy problém. Blondína sa musí vyrovnať s konštantnou údržbou farieb. Vynaloženie pár hodín na slnku osvetľuje vaše vlasy, čo je skvelé, až o niekoľko týždňov neskôr narazíte na tmavé korene. Ďalším dôvodom, prečo by leto trvalo navždy.

10. Ľudia si myslia, že si hlúpa. Najhoršia vec, že ​​je blondína, sa musí zaoberať životom blbých blondínok. Získajte nový materiál, nenávidia.

cez GIPHY

Dávaj pozor na: