/ / 10 Delicious Kale recepty

10 lahodných receptov Kale

Jeden univerzálny Veggie
Ak ste sa nepokojili na vlak s kale, zvážteto je vaša palubná volanie. Približne 33 kalórií na jednu sekanú šálku je táto listová zeleň celkovou výživovou silou: je plná vitaminov posilňujúcich imunitu, boja proti radikálom a vitamínu C a vitamínu K posilňujúceho kosti. Okrem toho " sa dobrým zdrojom vlákniny, železa, draslíka a horčíka.

Či už hľadáte chutné jedlá, hlavné jedlo alebo dokonca hladko, tieto 10 kalených receptov máte pokryté.

Klobása, biela fazuľa a Kale Rotini
Táto ochutená, celozrnná cestovinová misa obsahuje 13 g bielkovín na porciu, takže je zaručené, že vás naplní, nie vonku.

Získajte plný recept tu!

Čierna Kale Bruschetta
Kale sauteed s cesnakom a červeným korením vločky dáva túto aktualizáciu na tradičné talianske antipasto pikantný kop.

Získajte plný recept tu!

Fazuľa Kale a Cannellini
Tento recept z garlicky kale je dôkazom pozitívne, že niekedy je to najlepšie, aby sa veci jednoduché a je to dokonalé prídavné jedlo pre každé jedlo.

Získajte plný recept tu!

Nočný šalát Kale
Zložky ako med, semená granátového jablka aborovicové orechy vytvárajú zdravý šalát, ktorý vaše chuťové poháriky budú milovať. Ak chcete vylúhovať vaše zelené s príchuťou, marinujte ich v obliekaní cez noc - alebo po dobu 30 minút, ak len nemôžete čakať tak dlho,

Získajte plný recept tu!

Polenta, Kale a vajcia
Krémová štruktúra poľtových párov lahodne so šťavnatým kelom. A nenechajte vajcia hodiť na vás - môžete jesť túto misu kedykoľvek. (Ako keby ste potrebovali výhovorku, aby ste jedli na raňajky na večeru.)

Získajte plný recept tu!

Ovisnuté Kale Chips
Craving niečo chrumkavé? Tieto čajové čipy úplne zasiahnu miesto - najmä preto, že si môžete vybrať akúkoľvek chuť, pre ktorú máte náladu. Postupujte podľa základnej receptúry a potom si vyberte medzi štyrmi koreninami: citrón, dym, sezam alebo sýrový čierny korenie.

Získajte plný recept tu!

Zdravé vysoké C Smoothie
Držte si cestu silnejšiemu imunitnému systému! Kale, pomarančový džús a kivi vyrábajú super nutričný smoothie, ktorý má iba 92 kalórií a je pripravený za 5 minút.

Získajte plný recept tu!

Mäsové guľky so zeleninou
Zvážte to ľahšiu - ale stále chutnú - alternatívu k špagetám a kuleňam. Vymieňajte obrovskú hromadu cestovín na lôžko z kel, čerešňových paradajok a mrkvy v biele víno.

Získajte plný recept tu!

Seared Hrebenatky s citrónovou šťavou a šalvia
Chutné trio, ktoré ste pravdepodobne neskúšali: mušle, slaná kala a squash. Bonus: toto ľahké, ale plniace jedlo obohacuje pôsobivé 20 g bielkovín na porciu.

Získajte plný recept tu!

Sladká a korenistá quinoa Hash
Tri energetické potraviny - sladké zemiaky, kapusta a quinoa - urobia jednu neuveriteľnú a chutnú jedlo. Najlepšia časť? Môžete ho roztrhnúť za 15 minút.

Získajte plný recept tu!

Dávaj pozor na: