/ / 7 Zábavné nové nápady na hot dog topping

7 Zábavné nové myšlienky na hot dog topping

Leto by nebolo v lete bez horúcich psov(kurčatá alebo vegetariáni rozhodne počítajú, mimochodom). Franks môžu byť tradíciou teplého počasia, ale to neznamená, že musia byť rovnaké, staré a rovnaké. Zmiešajte veci na vašom ďalšom kuchári s týmito kreatívnymi toppingovými kombámi inšpirovanými psami podávanými v niektorom z najlepších frankfurterov kĺbov po celej krajine.

Guy Gourmet

Dajte svojmu chlapcovi náznak, že je čas ho premiešať na grile Guy Gourmet dnes! Kliknutím sem získate viac informácií.

Južný pes
Hot Diggity je miestny Philadelphia hot dogale jeho kuchári čerpajú inšpiráciu z celej krajiny. Prípad: Na nedávnom kurze horúcich psov (áno, hostiteľské kurzy), inštruktori topped hot dog syrom pimento, horčicou a cibuľou. Naučte sa, ako si vyrobiť syry s nízkym obsahom tuku, aby ste to skúsili doma.

Taliansky pes

Keď premýšľate o mestečku pozlátko, pravdepodobne budú mať aj hotové psynie sú to prvá vec, ktorá vám príde na myseľ, ale Pink Hot Dogs v Los Angeles je hollywoodskou legendou už viac ako 70 rokov. Veľa slávností sa tam jeslo a mnohí z ich horúcich psov sú dokonca pomenovaní po hviezdach - vrátane bývalých Zdravie žien kryt hviezdy Giada DeLaurentiis! Giada je menovaný vysoko nakrájané paradajky, strúhaný syr mozzarelly a sotéed papriky, cibuľu a huby.

Veggie Lover Pes

Veggie psi sú dobrí a všetci, ale nie súv skutočnosti nejaká zelenina v nich (vzhľadom k tomu, že sú zvyčajne vyrobené zo sójových bôbov, ktoré sú strukoviny) Crif Dogs v New Yorku vyriešili tento problém s ich Veggie Special, nakrájanú cibuľu, paradajky, uhorky a jalapeños, Dokonca aj vtedy, ak dávate prednosť vašim porkom s mäsom v nich, je to stále chutné (a výživné) topping combo.

Tropický pes

Frank's Night Out, nachádzajúci sa v Plainfield, Illinois, má viac ako 20 typov hotových psov v ponuke (nezahŕňa každodenné špeciálne!) Jeden z našich obľúbených: Jamaican Me Hungry, ktorý prichádza s smažená omáčka, mango habanero salsa a grilovaná cibuľa. Ak chcete zvýšiť príjem vitamínu A, pridajte ďalšie čerstvé mango.

Všetci americký pes

Existuje veľa miest na nákup hotových psov v NewYork City Central Park, ale väčšina z nich nebude mať gurmán - ak nejdeš do verejnej tarify, to je. Koncesný stánok, ktorý slúži divákom v Shakespeare v parku, je známy svojim piknikovým psom. Vytvorte riff na miske s doma drvené zemiakové lupienky (pečené, ak máte radi), nakrájané šupky a horčica.

Pikantný pes

Ak nebudete žiť v Dallase v štáte Texas, možno nebudete môcť vyskúšať domácich vegetariánskych psov z domorodých psov Lucky Duck, ale môžete sa inšpirovať tým, čo hodia na vrchol: špenát, queso freska a omáčka Sriracha. Yum!

Corny Dog

Prvý krok: Vytvorte pikantnú chuť kukurice zmiešaním sladká kukurica, lahodný nádych a jalapeno papriky, Druhý krok: Vložte ho na horúceho psa a pridajte ho celerová soľ, a la Ohioana hot dog od Dirtyho Frankovho Hot Dog Palace v Columbuse v štáte Ohio.

Grécky pes

Má to počítanie ako po stredomorskej strave, ak si nahrať svoj hot dog uhorka, paradajka, cibuľa, feta, olivy, oregano a tzatziki omáčka a top celú vec preč s pepperoncini? To je to, čo Hot Dogs on Main v Dunedin, Florida, robí so svojím gréckym psom - a je to úplne chutné.

Dávaj pozor na: