/ / 5 vysoko proteínových zmrzlín, ktoré sú ako party vo vašej úst

5 vysoko proteínových zmrzlin, ktoré sú ako party vo vašich ústach

vysoko proteínová zmrzlina

Forte Gelato

Proteín: 15 gramov na porciu
Vieme, že prvá zmrzlina na našom zozname nie jev skutočnosti zmrzlina. Ale gelato je oveľa lepšie ako zmrzlina, že? Okrem toho je Forte Gelato vyrobený z ekologických surovín (ako žĺtky bez krmiva na extra krém) a mliečnych bielkovín, ktoré dodávajú mimoriadne sýtosť.
Kúpte si ju v príchutiach, ako sú: čokoláda, vanilka, zázvor a espresso

vysoko proteínová zmrzlina

IceNLean

Proteín: 10 až 20 gramov na porciu
Ak zvolíte IceNLean v budovaní svalovverzia, ste jedli neuveriteľných 20 gramov bielkovín, a to vďaka srvátkovým proteínom, ktorý sa živil trávou. To je asi tak, ako by ste sa dostali do polovice šálky kuracieho prsníka. Jedinou nevýhodou? Musíte byť miláčikom čokolády, pretože to je jediná chuť, ktorú má IceNLean.
Kúpte si ju v príchutiach, ako sú: čokoládou alebo ľahkou čokoládou

vysoko proteínová zmrzlina

prospievať

Proteín: 9 gramov na porciu
Ľudia za Thrive hovoria, že sa to môže páčiťvýživový doplnok alebo dokonca zvýšiť výkonnosť cvičení. To preto, že táto pinta nemá len extra proteín, ale tiež balenie 24 rôznych vitamínov a minerálov a štyri probiotické kultúry.
Kúpte si ju v príchutiach, ako sú: slaný karamel, maslový pekan, čokoláda, vanilka a jahody

vysoko proteínová zmrzlina

osvietený

Proteín: 7 gramov na porciu
ENLIGHTENED sa nazýva "dobrý ľadsmotanové. "A my by sme sa museli súhlasiť.Ak nie je žiadna zmrzlina pre teba lepšie ako, povedzme, surové vegetariáni, ENLIGHTENED určite má nutričnú nohu na ben a Jerry na svete - okrem proteínovej podpory, vy Taktiež dostanete 20 percent dennej vlákniny v jednej dávke a iba 5 gramov cukru.
Kúpte si ju v príchutiach, ako sú: mrazená horúca čokoláda, arašidové maslo čokoládový čip, morská soľ karamel a čokoládový čip čokolády

vysoko proteínová zmrzlina

Halo Top

Proteín: 6 gramov na porciu
pravda: Halo Top má len o niečo viac bielkovín ako vaša typická zmrzlina (Haagen-Dazs má asi 5 gramov na porciu), ale stále si myslíme, že si zaslúži miesto na tomto zozname. Prečo? Okrem toho, že extra gramov bielkovín, celá pinta Halo Top pridáva len 240 kalórií a 16 gramov cukru. Porovnajte to s viac ako 1000 kalóriami a 76 gramami cukru, ktoré ste dostali v Haagen-Dazs pint. Hovoríme to docela dobrý swap.
Kúpte si ju v príchutiach, ako sú: čokoládový mocha čip, narodeninovú tortu, citrónovú tortu a obvyklú čokoládu, vanilku a jahody

Dávaj pozor na: