/ / Získanie účesu? Opýtajte sa týchto prvých 7 otázok

Získanie účesu? Opýtajte sa týchto prvých 7 otázok

strihanie štýlu otázok sa opýtať

Nie je žiadnym tajomstvom, že zmena vlasov môže byťscary AF. Na jednej strane by ste mohli skončiť vyzerajúci ako vaše najlepšie seba; na druhej strane, veci by mohli strašne zle a budete musieť stráviť týždne skrývať, kým čakáte, kým veci vyrastú.

Ale zmeny vlasov by nemali byť takúzkosť-provokovať. To je dôvod, prečo je rozumné presne zistiť, čo chcete (a prečo chcete) predtým, ako si rezervujete schôdzku. Požiadali sme top stylistov o to, aby si vzali najväčšie otázky, ktoré by ste sa mali pýtať sami sebou, skôr ako sa dokonca dostanete do salónu. Tu sú ich návrhy:

PRE VÝŠKY:

1. Ako často nosím koni?

To je kľúčová otázka pre ľudí, ktorí súpričom sa uvažuje o kratšom, hovorí Steven DeCarlo, senior stylista v salóne Mizu v New Yorku. Je zrejmé, že ak prídete príliš krátky, môžete sa skontrolovať v oddelení updo. Porozprávajte sa so svojím stylistom, ak si nie ste istí, ako krátko môžete bezpečne ísť.

Nie je pripravený to všetko vypnúť? Nikdy sa nebojte - tu sú štyri spôsoby, ako môžete skákať svoj každodenný bun:

2. Koľko času som ochotný minúť na vlasy?

Bangs sú na to veľké. "Keď príde na záchvaty, môžu a majú tendenciu byť viac údržby," hovorí DeCarlo. "To je niečo, čo som vždy povedal, než rozrezať rany na ženu." Ste ochotný prísť na pravidelné zákruty? A ste ochotní štýlovať svoje rany každé ráno? Ak nie, pravdepodobne to nie je "pre vás.

3. Som pripravený prehodiť veci?

Jet Rhys, štylista celebrít v San Diegu, hovorívždy pýta ľudí, ako dlho premýšľali o zmene, keď hovoria, že chcú transformáciu. "Ak je odpoveď na posledný mesiac alebo dlhšie, viem, že je pripravená na nový vzhľad," hovorí Rhys. Ak ste to práve rozhodli rozmarom, možno mu dal ďalší týždeň alebo dva.

4. Má vzhľad, ktorý chcem existovať?

Pravdepodobne ste už počuli, že by ste mali braťobrázky s vami a štylisti hovoria, že je to naozaj dobrý nápad - pre nich aj pre vás, aby ste sa uistili, že vzhľad, ktorý chcete, je legitímna vec. Váš stylista by sa mal pozrieť na obrázky, ktoré ste priniesli a byť úprimný, či vzhľad bude pracovať pre vás, hovorí Rhys. Ak nie, on alebo ona zvyčajne navrhne vylepšenia, aby to bolo správne. (Získajte fit a cítiť sa skvelé s ženami zdravia Všetko za 18 DVD!)

PRE FARBA

5. Kedy som bol najšťastnejší v mojej farbe vlasov?

Vyzerá to ako zvláštna otázka, ale FrankFriscioni, farebný dizajnér v salóne Oon Arvelo na Manhattane, tvrdí, že je to dôležité. Ak chcete zachytiť farbu, ktorú ste mali, keď ste boli dieťa na pláži, to hovorí iný príbeh než ten, ktorý sa vám páčil v pracovnej ceste v minulom roku. Znamená to, že ste naozaj hľadali bezstarostnú a mladšie farbu - vaša stylistka vám môže pomôcť viesť odtieň, ktorý práve pre vás pracuje.

6. Aký je môj tón pleti pre väčšinu roka?

Tón pleti sa môže meniť v závislosti od časuroka a či ste práve odišli na dovolenku, hovorí Friscioni a to môže mať vplyv na to, ako dlho chcete zachovať farbu. Napríklad, ak máte väčšinu roka tendenciu blednúť, vyblednutý blondínkový vzhľad vás môže vyčistiť.

7. Kde budem v šiestich týždňoch? A šesť týždňov po tom?

Zmeny farieb vlasov nie sú vtip a Friscionipoukazuje na to, že vyžadujú údržbu, aby zakryli vaše korene a zmiernili farebnosť. Ak plánujete urobiť veľkú zmenu a chcete, aby to vyzeralo nové, uistite sa, že za mesiac nebudete mimo mesta.

Je zrejmé, že zmeny vlasov sú veľké aFriscioni hovorí, že je to dobrý nápad absorbovať nový vzhľad. Pozrite sa na to v dennom svetle mimo salónu a uvidíte, ako sa o ňom cítite za pár dní. Ak ste stále nadšení, skvelé. Ak nie, zavolajte svojho štylismu - mal by byť ochotný s vami spolupracovať, aby ste to urobili správne.

Dávaj pozor na: