/ / Ako: Docela Letné účesy

Ako: Docela Letné účesy

Fashion Plait
"Kožné turbany sú štýlovým spôsobom, ako udržať vlasy na tvári." Jeffrey Paul, kaderník celebrít.

Krok za krokom
Spritz a textúru sprej na čisté, suché vlasy pre textúry a držať (skúste Alterna Summer Hair Rx Ocean Waves Texturizačný sprej, $ 20, beauty.com).

Vytiahnite vlasy na jednu stranu a krčte ichcez rameno, až kým nie je jeden centimeter od konca, potom zaistite pružným pásom. (Pre vlasy, ktoré sú dlhé alebo kratšie, zoberte vlasy do bočného konca).

Vytiahnite zábal v turbanovom štýle nad hlavou a okolo krku; stlačte ju tak, aby sa nachádzala pozdĺž vašej vlasovej línie (zobrazené: L.Erickson USA Slide Blok Turban, $ 38, franceluxe.com). Jemne zatiahnite každú stranu opletenia, aby ste ju uvoľnili. čím viac je vrátená, tým bude chladnejšie. Toto leto je všetko o prírodných účesoch.Deep Sweep
"Sofistikovaná barrette dodáva dúšok glamu na roztrhané vlasy." -Jeffrey Paul

Krok za krokom
Zmazajte textúrovací sprej na čisté, suché vlasy, aby ste mali chaotický vzhľad a matnú štruktúru (skúste to Oribe Starostlivosť o vlasy Suchý texturizujúci sprej, $ 39, oribe.com).

Ľahko dráždite vlasy na jednej strane hlavy. To vám poskytne lepšiu priľnavosť vlasov a pomôže vám udržať barretový pobyt.

Vytvorte bočnú časť (pomocou najvyššieho bodu jedného obočia ako sprievodcu) a zamotajte prednú časť vlasov cez čelo smerom k boku, ktorú ste prežili.

Získajte vlasy a prilepte ich na barrette na úrovni očí (zobrazené: Evita Peroni "Vernie" klip, $ 19, hairboutique.com). Dokončite sprejom na vlasy (skúste V05 Perfect Hold Styling Hairspray, $ 2, v drogériách).Windblown Waves
"Tečúce vlny sú bez námahy sexy a zvraty sú hravé." -Miok, kaderníctvo v New Yorku

Krok za krokom
Pracujte golfový loptičku
</ Article>
Dávaj pozor na:
2016-2017 sabrin97.org - Autorské práva k textu, fotografiám a videozáznamom uverejneným na tejto stránke patria k ich oprávneným majiteľom.