/ / Všetci sú Wild O Charcoal zmrzlinou, ale to naozaj mať zdravotné výhody?

Všetci sú divokí o uhlíkovom zmrzline, ale skutočne majú zdravotné prínosy?

zmrzlina s aktívnym uhlím

V našich rokoch sme videli nejaké bláznivé (čítaj: úžasné) zmrzlinové trendy. Avocado zmrzlina? Áno prosím. Ale najnovšia chuť, ktorá preberá naše kanály Instagram, prináša niektoré kontroverzné zdravotné tvrdenia.

Najlepšia zmrzlina spoločnosti Morgenstern (hot spot prechladné ošetrenie v New Yorku) v poslednej dobe debutoval "Kokosový popol", kokosová príchuť, jet-čierna zmes vyrábaná so spálenými a spracovanými pozostatkami kokosových škrupín. Yummy?

Zaregistrujte sa do nového bulletinu o ženách, tak to sa stalo, aby ste získali trendové príbehy a zdravotné štúdie.

</ P>

#chocolate #coconutash #icecream to opustí vaše pery čierne!

Fotografie zverejnenej Stephanie McCarthy (@notorious_smc)

</ P>

Podľa mic, majstri za touto mágou to tvrdiakokosový popol je forma aktívneho uhlia, trendová zložka populárna v čistiacich prostriedkoch. Využitie potenciálnych detoxikačných vlastností, niektoré tvrdí, že drevené uhlie funguje ako vodný filter pre váš bod.

Ale je táto zmrzlina pre vás skutočne zdravšia ako bežná odroda neobsahujúca uhlie? Nie tak veľa, hovorí Keri Gans, R.D., autor knihy Malá zmena stravy, Zmrzlina je stále zmrzlina. "Pokiaľ ide o výživové výhody, neexistuje žiadny výskum na podporu žiadnych zdravotných tvrdení pre aktívne uhlie," hovorí Gans.

Welp, žiadna zmrzlina nečistí pre vás. Ale prinajmenšom atramentová zmes spôsobí krémovú alternatívu k vašim štandardným sladkým jedálniam tohto leta. (Dajte si pozor: necháva vaše pery čierne.)

</ Sekcia>
Dávaj pozor na: