/ Existuje prebytok záznamu syrov v Amerike

V Amerike je zaznamenaný prebytok záznamu syrov

prebytok syra

Vyletí vtáčik! Alebo radšej jesť syr. Pretože je zjavné, že v chladiacich mraziacich zariadeniach v USA sú chladné mrazničky vo výške 1,19 miliárd libier (nie preklep), podľa Wall Street Journal,

Zobrazenie poľa uber efektívnych kráv? Prebytok je o niečo viac politický. Pred dvoma rokmi ruský prezident Vladimir Putin zakázal poľnohospodársky dovoz z Európskej únie (E.U.) po E.U. potrestanie Ruska za napadnutie Ukrajiny. Takže E.U. šiel inde na podnikanie a dovozy syrov v USA sa odvtedy zvyšujú WSJ správy. Americkí poľnohospodári po celú dobu rozšírili vlastnú produkciu na takmer rekordné úrovne.

prebytok syra

Takže, čo sa stane s tým istým syrom? No, teoreticky, veľa by to mohlo byť zjedené. (Pozri náš sprievodca pre najzdravšie syry vyššie!) Koniec koncov, dnešná úroveň spotreby syra na obyvateľa v USA je o 64 percent vyššia ako pred 40 rokmi, pričom Američania jedli priemerne 36 libier na každý žltý materiál za rok , Ale ak chcete vyčistiť zásoby, každý človek by tento rok musel jesť ďalšie tri libry. Keďže to nie je Francúzsko (kde ľudia jedia priemerne 57 libier syra za rok), myslíme si, že to je dlhá strela.

Zaregistrujte sa do nového bulletinu o ženách, tak to sa stalo, aby ste získali trendové príbehy a zdravotné štúdie.

Federálna vláda mohol krok za krokom, podporovaním konzumácie syravývoj položiek menu na báze mliečnych výrobkov pre reťazce rýchleho občerstvenia a programy školského obeda, ktoré urobili v minulosti. Ale budeme musieť počkať a uvidíme, ako to vyzerá. (Hoci McDonald náhle spusti nový slaný grilovaný syr, budeme mať jedno obočie zdvihnuté.)

Dobrou správou je, že vzhľadom na staré pravidlá ponuky a dopytu klesajú ceny syrov. Tak choďte sami zaobchádzajte s pekným, krémovým brie. S niektorými čedarmi na strane.

Dávaj pozor na: